My Favorite Movies
| fb1386694350's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Behind the Red Door (2002, R) |
|
|
| 2 |
Brubaker (1980, R) |
|
|
| 3 |
Last Light (1993, R) |
|
|
| 4 |
Eye of the Needle (1981, R) |
|
|
| 5 |
Under Fire (1983, R) |
|
|
| 6 |
Sneakers (1992, PG-13) |
|
|
| 7 |
Dead Heat (I Fought the Law) (2002, Unrated) |
|
|
| 8 |
Truth or Consequences, N.M. (1997, R) |
|
|
| 9 |
Table for Five (1983, PG) |
|
|
| 10 |
Conrack (1974, PG) |
|
|
| 11 |
Flashback (1990, R) |
|
|
| 12 |
Paradise Found (2003, R) |
|
|
| 13 |
Oviri (The Wolf at the Door) (1986, R) |
|
|
| 14 |
The Eagle Has Landed (1976, PG) |
|
|
| 15 |
Fierce People (2005, R) |
|
|
| 16 |
Ordinary People (1980, R) |
|


