My Favorite Movies
| fb1394341472's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Legally Blonde 2 - Red, White & Blonde (2003, PG-13) |
|
| 2 |
The Guardian (2006, PG-13) |
|
| 3 |
Simple Life of Noah Dearborn (1999, PG) |
|
| 4 |
Phenomenon (1996, PG) |
|
| 5 |
27 Dresses (2008, PG-13) |
|
| 6 |
P.S. I Love You (2007, PG-13) |
|
| 7 |
Smoke Jumper (2008, Unrated) |
|
| 8 |
Doctor Dolittle (1967, G) |
|
| 9 |
The Last Cowboy (2003, Unrated) |
|
| 10 |
The Butterfly Effect (2004, R) |
|
| 11 |
Wild Hearts Can't Be Broken (1991, Unrated) |
|
| 12 |
The Secret Life of Bees (2008, PG-13) |
|
| 13 |
Made of Honor (2008, PG-13) |
|
| 14 |
How to Lose a Guy in 10 Days (2003, PG-13) |
|
| 15 |
Food, Inc. (2009, PG) |
|
| 16 |
The Wedding Planner (2001, PG-13) |
















