My Favorite Movies


  fb1406103612's Rating My Rating
1
When Harry Met Sally (1989,  R)
2
The Notebook (2004,  PG-13)
3
Pretty in Pink (1986,  PG-13)
4
A Beautiful Mind (2001,  PG-13)
5
Meet Joe Black (1998,  PG-13)
6
Legends of the Fall (1994,  R)
7
My Big Fat Greek Wedding (2002,  PG)
8
The Family Stone (2005,  PG-13)
9
Four Weddings and a Funeral (1994,  R)
10
Spiritual Warriors (2006,  Unrated)
11
City of Angels (1998,  PG-13)
12
The House of the Spirits (1994,  R)
13
How to Make an American Quilt (1995,  PG-13)
14
The English Patient (1996,  R)
15
Spiderman (1990,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments