My Favorite Movies


  fb1409927352's Rating My Rating
1
Annapolis (2006,  PG-13)
2
Aquamarine (2006,  PG)
3
Love's Unfolding Dream (2007,  Unrated)
4
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
5
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe (2005,  PG)
6
The Chronicles of Narnia: Prince Caspian (2008,  PG)
7
A Cinderella Story (2004,  PG)
8
Felicity: An American Girl Adventure (2005,  Unrated)
9
The Patriot (2000,  R)
10
Freaky Friday (2003,  PG)
11
Gone With the Wind (1939,  G)
12
National Treasure (2004,  PG)
13
National Treasure: Book of Secrets (2007,  PG)
14
Night at the Museum (2006,  PG)
15
The Pacifier (2005,  PG)
16
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement (2004,  G)
17
Peter Pan: Return to Neverland (2002,  G)
18
The Parent Trap (1998,  PG)
19
Facing the Giants (2006,  PG)
20
The Sisterhood of the Traveling Pants (2005,  PG)
21
Titanic (1997,  PG-13)
22
Love Comes Softly (2003,  Unrated)
23
Winning London (2001,  G)
24
Penelope (2006,  PG)
25
Getting There (2002,  G)
26
Eloise at Christmastime (2003,  Unrated)
27
Material Girls (2006,  PG)
28
Raise Your Voice (2004,  PG)
29
The Perfect Man (2005,  PG)
30
The Ultimate Christmas Present (2000,  Unrated)
31
Miracle on 34th Street (1994,  G)
32
Cheaper by the Dozen 2 (2005,  PG)
33
Ella Enchanted (2004,  PG)
34
The Adventures of Ociee Nash (2003,  G)
35
Love Wrecked (2005,  PG)
36
The Sound of Music (1965,  G)
37
The Santa Clause 2 - The Mrs. Clause (2002,  G)
38
The Santa Clause 3: The Escape Clause (2006,  G)
39
The Santa Clause (1994,  PG)
40
Christmas with the Kranks (2004,  PG)
41
Tinker Bell (2008,  G)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments