My Favorite Movies


  fb1416591399's Rating My Rating
1
The Pilot's Wife (2002,  PG-13)
2
Something's Gotta Give (2003,  PG-13)
3
The Manchurian Candidate (2004,  R)
4
One Special Night (2002,  PG)
5
The Holiday (2006,  PG-13)
6
The Queen (2006,  PG-13)
7
Calendar Girls (2003,  PG-13)
8
Ladies in Lavender (2005,  PG-13)
9
The Nephew (1999,  Unrated)
10
Tango & Cash (1989,  R)
11
One Fine Day (1996,  PG)
12
Stepmom (1998,  PG-13)
13
The American President (1995,  PG-13)
14
American Beauty (1999,  R)
15
Regarding Henry (1991,  PG-13)
16
Falling in Love (1984,  PG-13)
17
The Horse Whisperer (1998,  PG-13)
18
Die Hard 2 (Die Hard 2: Die Harder) (1990,  R)
19
Die Hard (1988,  R)
20
Message in a Bottle (1999,  PG-13)
21
The Lake House (2006,  PG)
22
Dinner with Friends (2001,  R)
23
Yours, Mine & Ours (2005,  PG)
24
The Terminal (2004,  PG-13)
25
Sleepless in Seattle (1993,  PG)
26
You've Got Mail (1998,  PG)
27
The Fabulous Baker Boys (1989,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments