My Favorite Movies


  fb1427537988's Rating My Rating
1
Forrest Gump (1994,  PG-13)
2
Men in Black (1997,  PG-13)
3
Shrek 2 (2004,  PG)
4
Shrek (2001,  PG)
5
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
6
Hitch (2005,  PG-13)
7
Hancock (2008,  PG-13)
8
I Am Legend (2007,  PG-13)
9
I, Robot (2004,  PG-13)
10
The Pursuit of Happyness (2006,  PG-13)
11
Independence Day (1996,  PG-13)
12
Men in Black II (2002,  PG-13)
13
Bad Boys (1995,  R)
14
Wild Wild West (1999,  PG-13)
15
Enemy of the State (1998,  R)
16
The Legend of Bagger Vance (2000,  PG-13)
17
Bedtime Stories (2008,  PG)
Bedtime Stories
it was a pretty good movie. maybe not worth $10 but...
18
The Longest Yard (2005,  PG-13)
19
Big Daddy (1999,  PG-13)
20
Happy Gilmore (1996,  PG-13)
21
I Now Pronounce You Chuck and Larry (2007,  PG-13)
22
The Waterboy (1998,  PG-13)
23
Toy Story (1995,  G)
24
Toy Story 2 (1999,  G)
25
The Green Mile (1999,  R)
26
Big (1988,  PG)
27
A League of Their Own (1992,  PG)
28
Turner and Hooch (1989,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments