My Favorite Movies


  fb1448335106's Rating My Rating
1
300 (2007,  R)
2
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
3
Dirty Dancing (1987,  PG-13)
4
Transformers (2007,  PG-13)
5
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003,  PG-13)
6
The Godfather (1972,  R)
7
Hitman (2007,  R)
8
Out of the Black (2002,  Unrated)
9
Out of the Dark (1989,  R)
10
Black Out (1996,  R)
11
Fast and Furious (2009,  PG-13)
12
2 Fast 2 Furious (2003,  PG-13)
13
The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006,  PG-13)
14
Shooter (2007,  R)
15
You Don't Mess with the Zohan (2008,  PG-13)
16
Prom Night (2008,  PG-13)
17
Prom Night in Mississippi (2009,  Unrated)
18
Hostel: Part II (2007,  R)
19
Hancock (2008,  PG-13)
20
Wanted (2008,  R)
21
The Incredible Hulk (2008,  PG-13)
22
Hulk (2003,  PG-13)
23
Jumper (2008,  PG-13)
24
Apocalypto (2006,  R)
25
War of the Worlds (2005,  PG-13)
26
The Way of War (2008,  R)
27
Body of War (2008,  Unrated)
28
The Dark Knight (2008,  PG-13)
29
Legends of the Dark Knight: The History of Batman (2005,  Unrated)
30
Shadows of the Bat: The Cinematic Saga of the Dark Knight - The Legend Reborn (2005,  Unrated)
31
The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor (2008,  PG-13)
32
The Mummy (1999,  PG-13)
33
The Mummy Returns (2001,  PG-13)
34
Underworld: The Rise of the Lycans (2009,  R)
35
Odysseus and the Isle of the Mists (Odysseus: Voyage to the Underworld) (2008,  Unrated)
36
Sex and the City (2008,  R)
37
Sex and the City 2 (2010,  PG)
38
Sex and Lies in Sin City: The Ted Binion Scandal (2008,  Unrated)
39
Beverly Hills Chihuahua (2008,  PG)
40
The Host (Gwoemul) (2007,  R)
41
Teenape Goes to Camp (2008,  Unrated)
42
Transporter 3 (2008,  PG-13)
43
Transporter 2 (2005,  PG-13)
44
The Transporter (2002,  PG-13)
45
The Unborn (2009,  PG-13)
46
Unborn Sins (2008,  Unrated)
47
The Reader (2008,  R)
48
Max Payne (2008,  PG-13)
49
Justice (2006,  Unrated)
50
Mirrors (2008,  R)
51
Slumdog Millionaire (2008,  R)
52
Quantum of Solace (2008,  PG-13)
53
Live Free or Die Hard (2007,  PG-13)
54
Die Hard (1988,  R)
55
Die Hard 2 (Die Hard 2: Die Harder) (1990,  R)
56
Die Hard Dracula (2002,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments