My Favorite Movies


  fb1448374773's Rating My Rating
1
The Lost Treasure of the Grand Canyon (2008,  PG)
2
Christmas Caper (2007,  G)
3
Kiss Me Deadly: A Jacob Keane Assignment (2008,  R)
4
Category 7: The End of the World (2005,  Unrated)
5
Nightlight (View of Terror) (2003,  Unrated)
6
Hell on Heels: The Battle of Mary Kay (2002,  Unrated)
7
The Rendering (Portrait macabre) (Portrait of a Murder) (2002,  PG)
8
Another Day (2001,  Unrated)
9
Striking Poses (1997,  Unrated)
10
The Ticket (1997,  PG-13)
11
Sleeping with the Devil (1997,  PG)
12
Friends 'Til the End (1997,  PG)
13
Gone in the Night (1996,  Unrated)
14
Almost Dead (1995,  PG)
15
Mallrats (1995,  R)
16
A Burning Passion: The Margaret Mitchell Story (1994,  PG-13)
17
Jailbreakers (1994,  R)
18
Blindfold: Acts of Obsession (1994,  Unrated)
19
Obsessed (1992,  PG)
20
Freeze Frame (The Homeroom News) (1992,  Unrated)
21
Heathers (1988,  R)
22
Girls Just Want to Have Fun (1985,  PG)
23
The Secret of NIMH (1982,  G)
24
Daughters (Our Mother's Murder) (1997,  PG-13)
25
Dr. Giggles (1992,  R)
26
The Air I Breathe (2008,  R)
27
Suburban Girl (2007,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments