My Favorite Movies


  fb1455490496's Rating My Rating
1
Bad Taste (2004,  Unrated)
2
Nekromantik (1987,  Unrated)
3
The Dead Next Door (1995,  Unrated)
4
Fright Night (1985,  R)
5
Tales from the Crypt (1972,  PG)
6
Voodoo (1995,  R)
7
Berserk (2002,  Unrated)
8
Tokyo Godfathers (2003,  PG-13)
9
Red Scorpion (1989,  R)
10
Showdown in Little Tokyo (1991,  R)
11
Trainspotting (1996,  R)
12
Lost In Translation (2003,  R)
13
Zoolander (2001,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments