My Favorite Movies


  fb1465568959's Rating My Rating
1
A Walk to Remember (2002,  PG)
2
Forrest Gump (1994,  PG-13)
3
Fear and Loathing in Las Vegas (1998,  R)
4
Cape Fear (1991,  R)
5
Mad Money (2008,  PG-13)
6
Scary Movie 3 (2003,  PG-13)
7
Queen Sized (2008,  Unrated)
8
Last Holiday (2006,  PG-13)
9
The Queen (2006,  PG-13)
10
Taxi (2004,  PG-13)
11
Barbershop 2 - Back in Business (2004,  PG-13)
12
Beauty Shop (2005,  PG-13)
13
Brown Sugar (2002,  PG-13)
14
The Perfect Holiday (2007,  PG)
15
Jungle Fever (1991,  R)
16
Stranger Than Fiction (2006,  PG-13)
17
Celia: The Queen (2008,  Unrated)
18
The Adventures of Priscilla, Queen of the Desert (1994,  R)
19
House Party 2 (1991,  R)
20
Freeway (1996,  R)
21
The Naked Gun 2 1/2: The Smell of Fear (1991,  PG-13)
22
Fear (1996,  R)
23
Cradle of Fear (2000,  Unrated)
24
Full Metal Jacket (1987,  R)
25
Sybil (1976,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments