My Favorite Movies
| fb1467079667's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Slumdog Millionaire (2008, R) |
|
| 2 |
Gran Torino (2009, R) |
|
| 3 |
The Wrestler (2008, R) |
|
| 4 |
Irreversible (2002, Unrated) |
|
| 5 |
Billy Elliot (2000, R) |
|
| 6 |
Magnolia (1999, R) |
|
| 7 |
Million Dollar Baby (2004, PG-13) |
|
| 8 |
Hunger (2009, Unrated) |
|
| 9 |
Fight Club (1999, R) |
|
| 10 |
Pretty Woman (1990, R) |
|
| 11 |
Pulp Fiction (1994, R) |
|
| 12 |
17 fois Cécile Cassard (Seventeen Times Cecile Cassard) (2002, Unrated) |












