My Favorite Movies


  fb1469375889's Rating My Rating
1
Brokeback Mountain (2005,  R)
2
Big Eden (2001,  PG-13)
3
Maurice (1987,  R)
4
Auntie Mame (1958,  Unrated)
5
Barefoot in the Park (1967,  G)
6
What's Up, Doc? (1972,  G)
7
Sordid Lives (2000,  R)
8
Tootsie (1982,  PG)
9
The Prime of Miss Jean Brodie (1969,  PG)
10
Funny Face (1957,  Unrated)
11
Chris & Don: A Love Story (2007,  Unrated)
12
Love! Valour! Compassion! (1997,  R)
13
Blazing Saddles (1974,  R)
14
Beautiful Thing (1996,  R)
15
History of the World -- Part I (1981,  R)
16
Fifth of July (1982,  Unrated)
17
Longtime Companion (1990,  R)
18
Making Love (1982,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments