Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  fb1490227184's Rating My Rating
1
The Italian Job (2003,  PG-13)
2
Enemy of the State (1998,  R)
3
Behind Enemy Lines (2001,  PG-13)
4
Brown Sugar (2002,  PG-13)
5
Mission Impossible 2 (2000,  PG-13)
Mission Impossible 2
Best of the three!!
6
Left Behind - The Movie (2001,  PG-13)
7
Left Behind II - Tribulation Force (2002,  PG-13)
8
Left Behind - World at War (2005,  PG-13)
9
The Visual Bible: Acts (Falling Fire: The Gift of the Spirit) (1994,  Unrated)
10
The Apocalypse (2002,  Unrated)
11
Patriot Games (1992,  R)
12
Clear and Present Danger (1994,  PG-13)
13
Firewall (2006,  PG-13)
14
Air Force One (1997,  R)
15
Mission: Impossible III (2006,  PG-13)
16
The Sum of All Fears (2002,  PG-13)
17
Eraser (1996,  R)
18
Frantic (1988,  R)
19
Sabrina (1995,  PG)
20
Maid in Manhattan (2002,  PG-13)
21
Imitation of Life (1958,  Unrated)
22
The Birds (1963,  PG-13)
23
Saving Private Ryan (1998,  R)
24
Die Another Day (2002,  PG-13)
25
U-571 (2000,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments