Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  fb1519816494's Rating My Rating
1
Fireproof (2008,  PG)
2
Tuesdays with Morrie (1999,  Unrated)
3
The Five People You Meet in Heaven (2004,  Unrated)
4
Into Great Silence (2007,  Unrated)
5
The Agony and the Ecstasy (1965,  Unrated)
6
Don Bosco (2004,  PG)
7
The Christmas Shoes (2006,  Unrated)
8
The Ultimate Gift (2006,  PG)
9
Silver Bells (2005,  Unrated)
10
A Man for All Seasons (1966,  G)
11
2012 (2009,  PG-13)
12
Braveheart (1995,  R)
13
The Lord of the Rings - The Fellowship of the Ring (2001,  PG-13)
14
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003,  PG-13)
15
The Lord of the Rings - The Two Towers (2002,  PG-13)
16
Where the Wild Things Are (2009,  PG)
17
Disney's A Christmas Carol (2009,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments