My Favorite Movies
| fb1522147250's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
V for Vendetta (2006, R) |
|
| 2 |
Dogma (1999, R) |
|
| 3 |
The Dark Knight (2008, PG-13) |
|
| 4 |
August Rush (2007, PG) |
|
| 5 |
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003, PG-13) |
|
| 6 |
Finding Nemo (2003, G) |
|
| 7 |
Shrek (2001, PG) |
|
| 8 |
Bruce Almighty (2003, PG-13) |
|
| 9 |
Meet The Fockers (2004, PG-13) |
|
| 10 |
Shrek 2 (2004, PG) |
|
| 11 |
Charlie and the Chocolate Factory (2005, PG) |
|
| 12 |
50 First Dates (2004, PG-13) |
|
| 13 |
Kill Bill: Volume 1 (2003, R) |
|
| 14 |
Austin Powers in Goldmember (2002, PG-13) |














