My Favorite Movies


  fb1527412644's Rating My Rating
1
Red Eye (2005,  PG-13)
2
Torn Curtain (1966,  PG)
3
Burglar (1987,  R)
4
Vertigo (1958,  PG)
5
Visions of Murder (1993,  Unrated)
6
The Glenn Miller Story (1953,  Unrated)
7
The Blues Brothers (1980,  R)
8
Eye For An Eye (1996,  R)
9
The Love Guru (2008,  PG-13)
10
So I Married an Axe Murderer (1993,  PG-13)
11
Forrest Gump (1994,  PG-13)
12
Shrek (2001,  PG)
13
Grease (1978,  PG)
14
Finding Nemo (2003,  G)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments