My Favorite Movies


  fb1532371786's Rating My Rating
1
Life Is Beautiful (La Vita è bella) (1998,  PG-13)
2
National Lampoon's Animal House (1978,  R)
National Lampoon's Animal House
Deze film heb ik al een ontelbaar keren gezien, vooral toen ik 20 was, keken we thuis met de vrienden naar de film en dan gingen we uit.
3
The Lord of the Rings - The Fellowship of the Ring (2001,  PG-13)
4
The Lord of the Rings - The Two Towers (2002,  PG-13)
5
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003,  PG-13)
6
Forrest Gump (1994,  PG-13)
7
Grease (1978,  PG)
8
Pretty Woman (1990,  R)
9
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006,  PG-13)
10
Pulp Fiction (1994,  R)
11
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
12
The Matrix (1999,  R)
13
The Abyss (1989,  PG-13)
14
Eternal Sunshine Of The Spotless Mind (2004,  R)
15
Der Name der Rose (The Name of the Rose) (1986,  R)
16
Time Bandits (1981,  PG)
17
Never Say Never Again (1983,  PG)
18
From Russia With Love (1964,  PG)
19
The Hunt for Red October (1990,  PG)
20
Entrapment (1999,  PG-13)
21
Indiana Jones and the Last Crusade (1989,  PG-13)
22
Three Colors: Blue (Trois couleurs: Bleu) (1993,  R)
23
Chocolat (2000,  PG-13)
24
Mr. Smith Goes to Washington (1939,  Unrated)
25
Citizen Kane (1941,  PG)
26
Rebecca (1940,  Unrated)
27
The Man Who Knew Too Much (1956,  PG)
28
North by Northwest (1959,  Unrated)
29
Vertigo (1958,  PG)
30
Rear Window (1954,  PG)
31
Psycho (1960,  R)
32
Lawrence of Arabia (1962,  PG)
33
Highlander (1986,  R)
34
When the Light Comes (Licht )(Die Stunde des Lichts) (1998,  Unrated)
35
The Blues Brothers (1980,  R)
The Blues Brothers
Deze film moet je gezien hebben
36
Vertical Limit (2000,  PG-13)
37
Hundarna i Riga (The Dogs of Riga) (The Hounds of Riga) (1995,  Unrated)
Hundarna i Riga (The Dogs of Riga) (The Hounds of Riga)
"De honden van Riga" in het Nederlands. De film is bijna zo goed als het boek. Ik hoop, ik reken erop dat de rest van verfimde boeken ook on het Nederlands uitkomen.
38
Noll Tolerans (Zero Tolerance) (1999,  Unrated)
Noll Tolerans (Zero Tolerance)
spannende politiefilm, vooral wie houdt van de zweedse films
39
Gendarme en balade, Le (1970,  Unrated)
Gendarme en balade, Le
Absolute top, kan ik eindeloos naaar kijken. De grappen die ze uithalen
40
Le Gendarme se Marie (1968,  Unrated)
Le Gendarme se Marie
Absolute top
41
La grande vadrouille (Don't Look Now - We're Being Shot at) (1966,  G)
La grande vadrouille (Don't Look Now - We're Being Shot at)
Absoluut fantastisch, kan ik eindeloos naar kijken.
42
The Pelican Brief (1993,  PG-13)
43
Finding Forrester (2000,  PG-13)
44
The Untouchables (1987,  R)
45
The Birds (1963,  PG-13)
46
Contact (1997,  PG)
47
Gendarme et les gendarmettes, Le (1982,  Unrated)
Gendarme et les gendarmettes, Le
Een van de beste gendarme film
48
Erin Brockovich (2000,  R)
49
Mona Lisa Smile (2003,  PG-13)
50
Murder on the Orient Express (1974,  PG)
51
Highlander II: The Quickening (Highlander 2) (1991,  R)
52
Thunderball (1965,  PG)
53
Diamonds Are Forever (1971,  PG)
54
Dr. No (1962,  PG)
55
You Only Live Twice (1967,  PG)
56
First Knight (1995,  PG-13)
57
Snow Cake (2006,  Unrated)
58
Snow Dogs (2002,  PG)
59
Seven Years in Tibet (1997,  PG-13)
60
Himalaya (2001,  G)
61
National Treasure (2004,  PG)
62
Con Air (1997,  R)
63
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005,  PG-13)
64
Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002,  PG)
65
Harry Potter and the Sorcerer's Stone (Harry Potter and the Philosopher's Stone) (2001,  PG)
66
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007,  PG-13)
67
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004,  PG)
68
Good Bye, Lenin (2004,  R)
69
Fahrenheit 9/11 (2004,  R)
70
Jumanji (1995,  PG)
71
Dead Poets Society (1989,  PG)
72
Insomnia (2002,  R)
73
Good Morning, Vietnam (1987,  R)
74
Awakenings (1990,  PG-13)
75
Ghost (1990,  R)
76
The Color Purple (1985,  PG-13)
77
A Beautiful Mind (2001,  PG-13)
78
Jumpin' Jack Flash (1986,  R)
79
St. Elmo's Fire (1985,  PG-13)
80
The Breakfast Club (1985,  R)
81
The Bourne Ultimatum (2007,  PG-13)
82
The Bourne Supremacy (2004,  PG-13)
83
The Bourne Identity (2002,  PG-13)
84
Winter Passing (2006,  R)
85
First Snow (2007,  R)
86
X-Men: The Last Stand (2006,  PG-13)
87
X-Men (2000,  PG-13)
88
War Games (,  PG)
89
The Right Stuff (1983,  PG)
90
War of the Worlds (2005,  PG-13)
91
Top Gun (1986,  PG)
92
Mission Impossible (1996,  PG-13)
93
Eyes Wide Shut (1999,  R)
94
The Firm (1993,  R)
95
Risky Business (1983,  R)
96
Born on the Fourth of July (1989,  R)
97
2001: A Space Odyssey (1968,  G)
98
The Italian Job (1969,  G)
99
The Day After Tomorrow (2004,  PG-13)
100
The Day After (1983,  Unrated)
101
The Big White (2005,  R)
102
Grease 2 (1982,  PG)
103
Saturday Night Fever (1977,  PG)
104
The Milagro Beanfield War (1988,  R)
105
Fatal Attraction (1987,  R)
106
Escape from Alcatraz (1979,  PG)
107
The Good, the Bad and the Ugly (Il Buono, il Brutto, il Cattivo.) (1966,  R)
108
The Bridges of Madison County (1995,  PG-13)
109
Dirty Harry (1971,  R)
110
Firefox (1982,  PG)
111
Where Eagles Dare (1969,  PG)
112
Disclosure (1994,  R)
113
Mad Max Beyond Thunderdome (Mad Max 3) (1985,  PG-13)
114
Waterworld (1995,  PG-13)
115
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980,  PG)
116
Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983,  PG)
117
Raiders of the Lost Ark (Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark) (1981,  PG)
118
Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977,  PG)
119
Indiana Jones and the Temple of Doom (1984,  PG)
120
Blade Runner (1982,  R)
121
Apocalypse Now (1979,  R)
122
Six Days, Seven Nights (1998,  PG-13)
123
Patriot Games (1992,  R)
124
The Conversation (1974,  PG)
125
Presumed Innocent (1990,  R)
126
Force 10 from Navarone (1978,  PG)
127
Outbreak (1994,  R)
128
Mercury Rising (1998,  R)
129
Kevin of the North (Chilly Dogs) (2001,  Unrated)
130
Ice Station Zebra (1968,  G)
131
Extreme Ops (2002,  PG-13)
132
Capricorn One (1978,  PG)
133
Dr. Strangelove Or How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb (1964,  PG)
134
Along Came a Spider (2001,  R)
135
Alaska (1996,  PG)
136
To Brave Alaska (1996,  PG)
137
All the President's Men (1976,  R)
138
The Ice Storm (1997,  R)
139
Das Leben der Anderen (The Lives of Others) (2006,  R)
140
Downfall (Der Untergang) (2004,  R)
141
Saving Private Ryan (1998,  R)
142
Star Trek Generations (1994,  PG)
143
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007,  PG-13)
144
Platoon (1986,  R)
145
Mystery, Alaska (1999,  R)
146
Ice Bound: A Woman's Survival at the South Pole (2003,  Unrated)
147
Agatha Christie's Ten Little Indians (And Then There Were None) (1965,  Unrated)
148
Agatha Christie's Seven Dials Mystery (1981,  Unrated)
149
Murder She Said, (Agatha Christie's 'Murder, She Said'),(Meet Miss Marple) (1961,  PG)
150
Agatha Christie's Why Didn't They Ask Evans? (1981,  Unrated)
151
Peter Pan (2003,  PG)
152
A.I. Artificial Intelligence (2001,  PG-13)
153
The Philadelphia Experiment (1984,  PG)
154
Octopussy (1983,  PG)
155
A View to a Kill (1985,  PG)
156
Live and Let Die (1973,  PG)
157
The Man with the Golden Gun (1974,  PG)
158
The Spy Who Loved Me (1977,  PG)
159
Moonraker (1979,  PG)
160
For Your Eyes Only (1981,  PG)
161
The Cannonball Run (1981,  PG)
162
Curse of the Pink Panther (1983,  PG)
163
La Boum (The Party) (Ready for Love) (1980,  PG)
164
La Boum 2 (1982,  Unrated)
165
Deux heures moins le quart avant Jésus-Christ (Quarter to Two Before Jesus Christ) (1982,  Unrated)
166
Deep Impact (1998,  PG-13)
167
The Sum of All Fears (2002,  PG-13)
168
Bruce Almighty (2003,  PG-13)
169
The Cotton Club (1984,  R)
170
Panic Room (2002,  R)
171
The Rock (1996,  R)
172
The League of Extraordinary Gentlemen (2003,  PG-13)
173
Goldfinger (1964,  PG)
174
Medicine Man (1992,  PG-13)
175
The Longest Day (1962,  G)
176
A Bridge Too Far (1977,  PG)
177
Carrie (1976,  R)
178
Look Who's Talking (1989,  PG-13)
179
Swordfish (2001,  R)
180
Burglar (1987,  R)
181
The Silence of the Lambs (1991,  R)
182
Mission Impossible 2 (2000,  PG-13)
183
The Mask of Zorro (1998,  PG-13)
184
Hannibal (2001,  R)
185
Meet Joe Black (1998,  PG-13)
186
Taxi (1998,  Unrated)
187
Taxi 2 (2000,  Unrated)
188
Taxi 3 (2003,  Unrated)
189
Taxi 4 (2007,  Unrated)
190
The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005,  PG)
191
The Godfather (1972,  R)
192
The Godfather, Part II (1974,  R)
193
The Godfather, Part III (1990,  R)
194
The Bodyguard (1992,  R)
195
Fandango (1985,  PG)
196
Men of Honor (2000,  R)
197
Meet the Parents (2000,  PG-13)
198
Meet The Fockers (2004,  PG-13)
199
Astérix & Obélix: Mission Cléopâtre (Asterix and Obelix Meet Cleopatra) (2002,  PG)
200
Asterix at the Olympic Games (Asterix aux jeux olympiques) (2008,  Unrated)
201
Astérix et Obélix contre César (Asterix and Obelix vs. Caesar) (1999,  Unrated)
202
Cape Fear (1991,  R)
203
The White Lioness (1996,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments