My Favorite Movies


  fb1536948923's Rating My Rating
1
27 Dresses (2008,  PG-13)
2
Fireproof (2008,  PG)
3
Facing the Giants (2006,  PG)
4
A Walk to Remember (2002,  PG)
5
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
6
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007,  PG-13)
7
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006,  PG-13)
8
Confessions of a Shopaholic (2009,  PG)
9
The Holiday (2006,  PG-13)
10
The Day After Tomorrow (2004,  PG-13)
11
Garfield: A Tail of Two Kitties (2006,  PG)
12
Garfield - The Movie (2004,  PG)
13
Titanic (1997,  PG-13)
14
Left Behind - The Movie (2001,  PG-13)
15
Left Behind II - Tribulation Force (2002,  PG-13)
16
Miss Congeniality (2000,  PG-13)
17
Miss Congeniality 2 - Armed and Fabulous (2005,  PG-13)
18
St. Peter (2005,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments