fb1545302723's Rating
My Rating
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
The Kid
(1921, Unrated)
15
16
17
18
19
20
21
great portrait of a world who believes in stupid cupid things, until the time to pass away come, than..., pardon is the most precious thing we try to care.
22
23
Stay
(2005, R)
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
300
(2007, R)
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
Bug
(2006, R)
66
67
68
69
70
71
K-PAX
(2001, PG-13)
72
8 1/2
(1963, Unrated)
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
8MM
(1999, R)
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
Rocky
(1976, PG)
208
209
210
211
212
213
what a wanderful feeling to see an autentic movie like we are reading an autentic comics book, great great movie
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
Moon
(2009, R)
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
Hunger
(2009, Unrated)
277
278
Ezra
(2008, Unrated)
279
280
281
282
283
284
285
286
287
Hush
(2009, Unrated)
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308