My Favorite Movies
| fb1558827056's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Love Jones (1996, R) |
|
| 2 |
Cooley High (1975, PG) |
|
| 3 |
Men Cry in the Dark (2006, Unrated) |
|
| 4 |
Why Did I Get Married? (2007, PG-13) |
|
| 5 |
Pete's Dragon (1977, G) |
|
| 6 |
Radio (2003, PG) |
|
| 7 |
Friends & Lovers (2005, Unrated) |
|
| 8 |
I Can Do Bad All By Myself (2009, PG-13) |
|
| 9 |
Love and Basketball (2000, PG-13) |
|
| 10 |
David E. Talbert's The Fabric of a Man (, Unrated) |
|
| 11 |
The Maintenance Man (2006, Unrated) |
|
| 12 |
Something To Sing About (2000, Unrated) |
|
| 13 |
A Good Man Is Hard to Find (2008, PG-13) |












