My Favorite Movies


  fb1563099918's Rating My Rating
1
In Search of Beethoven (2009,  Unrated)
2
Joyeux Noël (Merry Christmas) (2006,  PG-13)
3
Blade Runner (1982,  R)
4
Death Machine (1994,  R)
5
Screamers (1996,  R)
6
Nemesis (1993,  R)
7
Nemesis 2: Nebula (1995,  R)
8
Savior (1998,  R)
9
Transformers (2007,  PG-13)
10
Transformers: Revenge of the Fallen (2009,  PG-13)
11
Step Up 2 the Streets (2008,  PG-13)
12
Mirrors (2008,  R)
13
Friday the 13th (2009,  R)
14
The Unborn (2009,  PG-13)
15
My Bloody Valentine 3-D (2009,  R)
16
Halloween (2007,  R)
17
88 Minutes (2008,  R)
18
Resident Evil - Apocalypse (2004,  R)
19
Resident Evil (2002,  R)
20
Resident Evil: Extinction (2007,  R)
21
House of 1000 Corpses (2003,  R)
22
The Devil's Rejects (2005,  R)
23
Death Race (2008,  R)
24
Max Payne (2008,  PG-13)
25
Death Proof (Grindhouse Presents) (2007,  R)
26
Planet Terror (Grindhouse Presents: Robert Rodriguez's Planet Terror) (2007,  R)
27
Mortuary (2006,  R)
28
Toolbox Murders (2004,  R)
29
Salem's Lot (1979,  PG)
30
Summer of Sam (1999,  R)
31
Dark Waters (2003,  R)
32
Deep Shock (2003,  R)
33
Interceptor Force 2, (Alpha Force) (2002,  R)
34
Meltdown: Days of Destruction (2006,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments