My Favorite Movies


  fb1566720245's Rating My Rating
1
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003,  PG-13)
2
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: At Worlds End
Amazing. Period. Best movie of the year so far.
3
The Bourne Ultimatum (2007,  PG-13)
The Bourne Ultimatum
Best spy movie ever.
4
Scorpius Gigantus (2006,  R)
5
Airplane! (1980,  PG)
6
The Naked Gun - From the Files of Police Squad! (1988,  PG-13)
7
The Prestige (2006,  PG-13)
8
Air Force One (1997,  R)
9
Air Bud Spikes Back (2003,  G)
10
I Am Sam (2002,  PG-13)
11
Pride and Prejudice (2005,  PG)
12
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005,  PG-13)
13
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980,  PG)
14
The Notebook (2004,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments