My Favorite Movies


  fb1586722458's Rating My Rating
1
Jumanji (1995,  PG)
2
Dirty Dancing (1987,  PG-13)
3
Signs (2002,  PG-13)
Signs
MOJ NAJNAJNAJNAJNAJDRA?I FILM
4
E.T. - The Extra-Terrestrial (1982,  PG)
5
Signs - A Warning (2002,  Unrated)
6
Knowing (2009,  PG-13)
7
Unaccompanied Minors (Grounded) (2006,  PG)
8
The Blair Witch Project (1999,  R)
9
Thriller (1983,  Unrated)
10
Ghosts (1997,  Unrated)
11
Angus, Thongs and Perfect Snogging (2008,  PG-13)
Angus, Thongs and Perfect Snogging
great movie!
12
The Twilight Saga: New Moon (2009,  PG-13)
13
Fast Times At Ridgemont High (1982,  R)
14
The Brave One (2007,  R)
15
Night Skies (2007,  R)
16
Night Skies (2006,  Unrated)
17
Close Encounters of the Third Kind (1977,  PG)
18
Armageddon (1998,  PG-13)
19
The Haunting (1999,  PG-13)
20
Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009,  PG)
21
Phat Girlz (2006,  PG-13)
22
Nos 18 Ans (2008,  Unrated)
23
Flight 93 (2005,  PG-13)
24
World Trade Center (2006,  PG-13)
25
United 93 (2006,  R)
26
Meet Joe Black (1998,  PG-13)
Meet Joe Black
great..!!!
27
Idle Hands (1999,  R)
28
Captain EO (1986,  Unrated)
29
Michael Jackson - Moonwalker (1988,  G)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments