My Favorite Movies


  fb1592783850's Rating My Rating
1
Harold and Maude (1971,  PG)
2
The Rocky Horror Picture Show (1975,  R)
3
Juno (2007,  PG-13)
4
American Wedding (2003,  R)
5
Eurotrip (2003,  R)
6
Accepted (2006,  PG-13)
7
The Notebook (2004,  PG-13)
8
Hauru no ugoku shiro (Howl's Moving Castle) (2005,  PG)
9
The Bucket List (2007,  PG-13)
10
Mr. Deeds (2002,  PG-13)
11
Tropic Thunder (2008,  R)
12
The Family Man (2000,  PG-13)
13
12 (2007,  PG-13)
14
13 (2009,  Unrated)
15
10 Things I Hate About You (1999,  PG-13)
16
Notting Hill (1999,  PG-13)
17
She's the One (1996,  R)
18
Matilda (1996,  PG)
19
Ruthless People (1986,  R)
20
Beaches (1988,  PG-13)
21
Little Nicky (2000,  PG-13)
22
Big Daddy (1999,  PG-13)
23
My 5 Wives (2000,  R)
24
Grease (1978,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments