My Favorite Movies


  fb15938584's Rating My Rating
1
Zombie vs. Ninja (Zodiac America: The Super Master)(Zombie Revival: Ninja Master)(Zombie Rivals) (1987,  Unrated)
2
Les Boys (The Boys) (1997,  R)
3
Zhui nan zi (Boys Are Easy) (Chasing Boys) (1993,  Unrated)
4
Boys Will Be Boys (1997,  PG)
5
Boys (2005,  Unrated)
6
Boys (1996,  PG-13)
7
Naked Boys Singing (2007,  Unrated)
8
Cut Sleeve Boys (2007,  R)
9
Kiss the Boys (2006,  Unrated)
10
The History Boys (2006,  R)
11
The Conrad Boys (2006,  Unrated)
12
Boys Klub (2004,  Unrated)
13
Feeding Boys, Ayaya (2003,  Unrated)
14
Country Boys (2002,  Unrated)
15
Capone's Boys (2002,  Unrated)
16
Savage Boys (2001,  Unrated)
17
Boys to Men (2001,  Unrated)
18
Boys Don't Cry (Chlopaki nie placza) (2000,  Unrated)
19
Boys Life 3 (2000,  Unrated)
20
For Bad Boys Only (2000,  Unrated)
21
Best of Boys in Love (2000,  Unrated)
22
Boys Life (1995,  Unrated)
23
Boys Life 2 (1997,  Unrated)
24
Mother's Boys (,  Unrated)
25
The Lies Boys Tell (Take Me Home Again) (,  Unrated)
26
Boys' Shorts: The New Queer Cinema (1993,  Unrated)
27
Follow Me, Boys! (1966,  G)
28
The Lost Boys (1987,  R)
29
Wonder Boys (2000,  R)
30
The Fabulous Baker Boys (1989,  R)
31
Bad Boys II (2003,  R)
32
Kids (1995,  NC-17)
33
Kids in America (2005,  PG-13)
34
Undercover Kids (2004,  PG)
35
Are the Kids Alright? (2004,  Unrated)
36
Durango Kids (2003,  PG)
37
Rich Kids (2000,  Unrated)
38
Hillbrow Kids (2000,  Unrated)
39
Street Corner Kids: Secret of the Twin Sister (1995,  Unrated)
40
The Street Corner Kids 2: A Place Called Elmira (1995,  Unrated)
41
Kids of the Round Table (1997,  Unrated)
42
Born Into Brothels: Calcutta's Red Light Kids (2004,  R)
43
Lemon Grove Kids (1966,  Unrated)
44
Million Dollar Kid (1944,  Unrated)
45
Pirate Kids - Blackbeard's Lost Treasure (2004,  Unrated)
46
7 Lucky Ninja Kids (1989,  Unrated)
47
Kids Don't Tell (1985,  Unrated)
48
In Defense of Kids (1983,  Unrated)
49
American Hardcore (2006,  R)
50
Treasure Island Kids: The Pirates of Treasure Island (2006,  Unrated)
51
The Freshest Kids - A History of the B-Boy (2001,  Unrated)
52
The Kids Who Saved Summer (The Bike Squad II) (2004,  G)
53
The Man with the Smallest Penis in Existence and the Electron Microscope Technician Who Loved Him (2003,  Unrated)
54
Chopped Off: The Man Who Lost His Penis (2006,  Unrated)
55
Scary Stories for Kids (2005,  Unrated)
56
Good Dick (2008,  R)
57
Dick (1999,  PG-13)
58
Adventures of Huckleberry Finn (1939,  Unrated)
59
Moby Dick (1956,  Unrated)
60
Dick Tracy (1990,  PG)
61
Life Without Dick (2001,  PG-13)
62
The Bank Dick (1940,  Unrated)
63
Tom, Dick, and Harry (2006,  Unrated)
64
Dick Tracy (1967,  Unrated)
65
Dick Tracy's Dilemma (1947,  Unrated)
66
Dick Tracy vs. Cueball (1946,  Unrated)
67
Dick Tracy, Detective (Splitface) (1945,  Unrated)
68
Tom, Dick and Harry (1941,  Unrated)
69
Dick Tracy (1937,  Unrated)
70
Roman Polanski: Wanted and Desired (2008,  Unrated)
71
Ultimate Avengers 2: Rise of the Panther (2006,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments