My Favorite Movies


  fb1596259341's Rating My Rating
1
Rat Race (2001,  PG-13)
2
The Hitcher II: I've Been Waiting (2003,  R)
3
Chek law dak gung (Naked Weapon) (2002,  R)
4
The 'Burbs (1989,  PG)
5
Stop! or My Mom Will Shoot (1992,  PG-13)
6
Bruce Lee - A Warrior's Journey (2000,  Unrated)
7
Dante's Peak (1997,  PG-13)
8
Never Talk to Strangers (1995,  R)
9
Home Alone 3 (1997,  PG)
10
Dirty Dancing - Havana Nights (2004,  PG-13)
11
The Tuxedo (2002,  PG-13)
12
The Birds (1963,  PG-13)
13
White Chicks (2004,  PG-13)
14
Simone (S1m0ne) (2002,  PG-13)
15
Love Don't Cost a Thing (2003,  PG-13)
16
Mean Girls (2004,  PG-13)
17
Scary Movie (2000,  R)
18
Urban Legends: Final Cut (2000,  R)
19
Honey (2003,  PG-13)
20
Awake (2007,  R)
21
Mamma Mia! (2008,  PG-13)
22
Charlie and the Chocolate Factory (2005,  PG)
23
Liar Liar (1997,  PG-13)
24
Spy Kids (2001,  PG)
25
Earthsea (2004,  Unrated)
26
Home Alone (1990,  PG)
27
13 Going on 30 (Suddenly 30) (2004,  PG-13)
28
Wrongfully Accused (1998,  PG-13)
29
Blade (1998,  R)
30
Aquamarine (2006,  PG)
31
The Scorpion King (2002,  PG-13)
32
I Was a Teenage Faust (2002,  Unrated)
33
Forrest Gump (1994,  PG-13)
34
Bridget Jones's Diary (2001,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments