My Favorite Movies


  fb1606980149's Rating My Rating
1
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan (2006,  R)
2
Grindhouse (Grind House) (2007,  R)
3
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
4
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007,  PG-13)
5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006,  PG-13)
6
Batman Begins (2005,  PG-13)
7
Anchorman - The Legend Of Ron Burgundy (2004,  PG-13)
Anchorman - The Legend Of Ron Burgundy
probably my all time favorite will ferrell movie
8
Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002,  PG)
9
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005,  PG-13)
10
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007,  PG-13)
11
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004,  PG)
12
Harry Potter and the Sorcerer's Stone (Harry Potter and the Philosopher's Stone) (2001,  PG)
13
V for Vendetta (2006,  R)
14
The Prestige (2006,  PG-13)
15
300 (2007,  R)
16
Cloverfield (2008,  PG-13)
17
From Dusk Till Dawn (1996,  R)
18
The Dark Knight (2008,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments