My Favorite Movies


  fb1613156972's Rating My Rating
1
To Catch a Thief (1955,  Unrated)
2
Father Goose (1964,  Unrated)
3
Houseboat (1958,  Unrated)
4
Roman Holiday (1953,  Unrated)
5
The Awful Truth (1937,  Unrated)
6
Dial M for Murder (1954,  PG)
7
The Notebook (2004,  PG-13)
8
Wedding Crashers (2005,  R)
9
Pretty Woman (1990,  R)
10
Grease (1978,  PG)
11
Finding Nemo (2003,  G)
12
Love Actually (2003,  R)
13
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005,  PG-13)
14
About a Boy (2002,  PG-13)
15
E.T. - The Extra-Terrestrial (1982,  PG)
16
Hitch (2005,  PG-13)
17
Sinatra and the Rat Pack (2002,  Unrated)
18
The Rat Pack's Las Vegas (2001,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments