My Favorite Movies
| fb1615611445's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Dude, Where's My Car? (2000, PG-13) |
|
| 2 |
Paul Blart: Mall Cop (2009, PG) |
|
| 3 |
You Don't Mess with the Zohan (2008, PG-13) |
|
| 4 |
The Simpsons Movie (2007, PG-13) |
|
| 5 |
The Dark Knight (2008, PG-13) |
|
| 6 |
Knowing (2009, PG-13) |
|
| 7 |
Bruce Almighty (2003, PG-13) |
|
| 8 |
Tommy Boy (1995, PG-13) |
|
| 9 |
Mr. Deeds (2002, PG-13) |
|
| 10 |
Bedtime Stories (2008, PG) |
|
| 11 |
Yes Man (2008, PG-13) |











