My Favorite Movies


  fb1626020224's Rating My Rating
1
Australia (2008,  PG-13)
2
Gone With the Wind (1939,  G)
3
Twilight (2008,  PG-13)
4
Titanic (1997,  PG-13)
5
Grease (1978,  PG)
6
Moulin Rouge! (2001,  PG-13)
7
Superman Returns (2006,  PG-13)
8
Shag (1989,  PG)
9
High School Musical 3: Senior Year (2008,  G)
10
The Notebook (2004,  PG-13)
11
Dirty Dancing (1987,  PG-13)
12
Entrapment (1999,  PG-13)
13
Bewitched (2005,  PG-13)
14
Two Weeks Notice (2002,  PG-13)
15
Parrish (1961,  Unrated)
16
Little Women (1994,  PG)
17
The Mask of Zorro (1998,  PG-13)
18
A Walk to Remember (2002,  PG)
19
Holes (2003,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments