Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  fb1650414153's Rating My Rating
1
America 3000 (1986,  PG-13)
2
Neon City (1991,  R)
3
Reason To Die (1990,  R)
4
Shotgun (1989,  Unrated)
5
Action Jackson (1988,  R)
6
Megaforce (1982,  PG)
7
Knights (1993,  R)
8
The Sword and the Sorcerer (1982,  R)
9
Big Trouble in Little China (1986,  PG-13)
10
Escape from New York (1981,  R)
11
A Fistful of Dollars (Per un Pugno di Dollari) (1964,  R)
12
For a Few Dollars More (Per Qualche Dollaro in Pił) (1965,  R)
13
Dirty Harry (1971,  R)
14
The Eiger Sanction (1975,  R)
15
Rooftops (1989,  R)
16
Body Rock (1984,  PG-13)
17
The Deer Hunter (1978,  R)
18
Electra Glide in Blue (1973,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments