My Favorite Movies
| fb1652670284's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
You Are Alone (2005, R) |
|
| 2 |
My Life Without Me (2003, R) |
|
| 3 |
Cold Mountain (2003, R) |
|
| 4 |
Brokeback Mountain (2005, R) |
|
| 5 |
Amores Perros (2001, R) |
|
| 6 |
10 Things I Hate About You (1999, PG-13) |
|
| 7 |
If Only (2004, PG-13) |
|
| 8 |
Mean Girls (2004, PG-13) |
|
| 9 |
Shaolin Soccer (2002, PG-13) |
|
| 10 |
Beautiful Boxer (2005, Unrated) |
|
| 11 |
Magnifico (2003, Unrated) |
|
| 12 |
Van Helsing (2004, PG-13) |
|
| 13 |
Luckytown (2000, G) |
|
| 14 |
Blade (1998, R) |
|
| 15 |
Lilo & Stitch (2002, PG) |
|
| 16 |
Serendipity (2001, PG-13) |
|
| 17 |
Sweet November (2001, PG-13) |
|
| 18 |
Braveheart (1995, R) |
|
| 19 |
A Beautiful Mind (2001, PG-13) |
|
| 20 |
I Am Sam (2002, PG-13) |
|
| 21 |
The Village (2004, PG-13) |
|
| 22 |
Frida (2002, R) |






















