My Favorite Movies
| fb1660585489's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Other Boleyn Girl (2008, PG-13) |
|
| 2 |
The Curious Case of Benjamin Button (2008, PG-13) |
|
| 3 |
300 (2007, R) |
|
| 4 |
A Walk to Remember (2002, PG) |
|
| 5 |
Mean Girls (2004, PG-13) |
|
| 6 |
The Notebook (2004, PG-13) |
|
| 7 |
Transformers (2007, PG-13) |
|
| 8 |
Nights in Rodanthe (2008, PG-13) |
|
| 9 |
P.S. I Love You (2007, PG-13) |
|
| 10 |
Sex and the City (2008, R) |
|
| 11 |
Marley & Me (2008, PG) |
|
| 12 |
Camp Rock (2008, G) |
|
| 13 |
A Cinderella Story (2004, PG) |
|
| 14 |
Another Cinderella Story (2008, PG) |
|
| 15 |
Titanic (1997, PG-13) |
|
| 16 |
Romeo & Juliet (1982, Unrated) |
|
| 17 |
Picture This! (2008, Unrated) |
|
| 18 |
Twilight (2008, PG-13) |
|
| 19 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe (2005, PG) |
|
| 20 |
The Chronicles of Narnia: Prince Caspian (2008, PG) |
|
| 21 |
Across the Universe (2007, PG-13) |
|
| 22 |
The Spiderwick Chronicles (2008, PG) |
|
| 23 |
My Sister's Keeper (2009, PG-13) |























