My Favorite Movies
| fb1660602283's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Raising Arizona (1987, PG-13) |
|
| 2 |
LOL (Laughing Out Loud) ® (2009, Unrated) |
|
| 3 |
Overboard (1987, PG) |
|
| 4 |
Les Fugitifs (1986, Unrated) |
|
| 5 |
The Fugitive (1993, PG-13) |
|
| 6 |
Dumb and Dumber (1994, PG-13) |
|
| 7 |
Liar Liar (1997, PG-13) |
|
| 8 |
The Family Man (2000, PG-13) |
|
| 9 |
Curly Sue (1991, PG) |
|
| 10 |
Twin Sitters (The Babysitters) (1994, PG-13) |










