My Favorite Movies
| fb166600894's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Conan the Barbarian (1982, R) |
|
| 2 |
Say Anything... (1989, PG-13) |
|
| 3 |
Amadeus (1984, R) |
|
| 4 |
Broadcast News (1987, R) |
|
| 5 |
Hobson's Choice (1954, Unrated) |
|
| 6 |
Rushmore (1998, R) |
|
| 7 |
Once (2007, R) |
|
| 8 |
Jaws (1975, PG) |
|
| 9 |
Bright Leaves (2004, Unrated) |
|
| 10 |
The Jerk (1979, R) |
|
| 11 |
My Fair Lady (1964, G) |
|
| 12 |
Office Space (1999, R) |
|
| 13 |
Seven Brides for Seven Brothers (1954, G) |












