My Favorite Movies


  fb1675509546's Rating My Rating
1
Titanic (1997,  PG-13)
2
The Twilight Saga: New Moon (2009,  PG-13)
3
Twilight (2008,  PG-13)
4
Flightplan (2005,  PG-13)
5
Speak (2004,  Unrated)
6
The Messengers (2007,  PG-13)
7
She's the Man (2006,  PG-13)
8
Juno (2007,  PG-13)
9
The Final Destination (2009,  R)
10
Freaky Friday (2003,  PG)
11
The Princess Diaries (2001,  G)
12
Adventureland (2009,  R)
13
13 Going on 30 (Suddenly 30) (2004,  PG-13)
14
Pearl Harbor (2001,  PG-13)
15
Uptown Girls (2003,  PG-13)
16
Not Another Teen Movie (2001,  R)
17
10 Things I Hate About You (1999,  PG-13)
18
Herbie: Fully Loaded (2005,  G)
19
Mean Girls (2004,  PG-13)
20
It's a Boy Girl Thing (2006,  PG-13)
21
She's All That (1999,  PG-13)
22
A Cinderella Story (2004,  PG)
23
Cadet Kelly (2002,  Unrated)
24
Miss Congeniality (2000,  PG-13)
25
Spider-Man 3 (2007,  PG-13)
26
High School Musical 3: Senior Year (2008,  G)
27
Raising Helen (2004,  PG-13)
28
Jerry Maguire (1996,  R)
29
Just Like Heaven (2005,  PG-13)
30
Bride Wars (2009,  PG)
31
Just Friends (2005,  PG-13)
32
Material Girls (2006,  PG)
33
Lara Croft - Tomb Raider (2001,  PG-13)
34
Comeback Season (2006,  PG-13)
35
The Hurricane (1999,  R)
36
Jersey Girl (2004,  PG-13)
37
Mona Lisa Smile (2003,  PG-13)
38
Vampire Bats (2005,  Unrated)
39
28 Days (2000,  PG-13)
40
Pretty Woman (1990,  R)
41
The Hot Chick (2002,  PG-13)
42
The Forgotten (2004,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments