My Favorite Movies
| fb172010268's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Amores Perros (2001, R) |
|
| 2 |
Babel (2006, R) |
|
| 3 |
Summer Rain (El camino de los ingleses) (2006, Unrated) |
|
| 4 |
Don't Move (Non ti muovere) (2004, Unrated) |
|
| 5 |
21 Grams (2003, R) |
|
| 6 |
El Laberinto del Fauno (Pan's Labyrinth) (2006, R) |
|
| 7 |
Sex and Lucia (Lucía y el sexo) (2002, R) |
|
| 8 |
American Beauty (1999, R) |
|
| 9 |
Le Scaphandre et le Papillon (The Diving Bell and the Butterfly) (2007, PG-13) |
|
| 10 |
Life Is Beautiful (La Vita è bella) (1998, PG-13) |
|
| 11 |
Eternal Sunshine Of The Spotless Mind (2004, R) |
|
| 12 |
Little Children (2006, R) |
|
| 13 |
The Truman Show (1998, PG) |
|
| 14 |
What's Eating Gilbert Grape (1993, PG-13) |














