My Favorite Movies
| fb1778100967's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Death at a Funeral (2007, R) |
|
| 2 |
8 Mile (2002, R) |
|
| 3 |
American History X (1998, R) |
|
| 4 |
The Godfather (1972, R) |
|
| 5 |
The Notebook (2004, PG-13) |
|
| 6 |
Kiler (1997, Unrated) |
|
| 7 |
Bridget Jones's Diary (2001, R) |
|
| 8 |
The Slaughter Rule (2002, R) |
|
| 9 |
Lost In Translation (2003, R) |
|
| 10 |
Dirty Dancing (1987, PG-13) |










