My Favorite Movies


  fb1835334749's Rating My Rating
1
Crossing Over (2009,  R)
2
Bride Wars (2009,  PG)
3
Before the Rains (2008,  PG-13)
4
Coraline (2009,  PG)
5
Dorian Gray (2009,  Unrated)
6
Every Little Step (2009,  PG-13)
7
Easy Virtue (2009,  PG-13)
8
Fifty Dead Men Walking (2008,  R)
9
Frozen River (2008,  R)
10
Gomorrah (Gomorra) (2008,  Unrated)
11
Hunger (2009,  Unrated)
12
I Love You, Man (2009,  R)
13
The Informant! (2009,  R)
14
The International (2009,  R)
15
Is Anybody There? (2009,  PG-13)
16
Julia (2009,  R)
17
The Lovely Bones (2009,  PG-13)
18
Last Chance Harvey (2009,  PG-13)
19
Night at the Museum 2: Battle of the Smithsonian (2009,  PG)
20
Robin Hood (2010,  Unrated)
21
A Perfect Getaway (2009,  R)
22
Public Enemies (2009,  R)
23
Sunshine Cleaning (2009,  R)
24
The Soloist (2009,  PG-13)
25
The Spirit (2008,  PG-13)
26
Then She Found Me (2007,  R)
27
Two Lovers (2008,  R)
28
Theater of War (2008,  Unrated)
29
Untraceable (2008,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments