My Favorite Movies
| fb1851292412's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Dirty Dancing (1987, PG-13) |
|
| 2 |
Dead Presidents (1995, R) |
|
| 3 |
Pretty Woman (1990, R) |
|
| 4 |
Sleeping with the Enemy (1991, R) |
|
| 5 |
Halloween 4: The Return of Michael Myers (1988, R) |
|
| 6 |
Friday the 13th Part 3 (1982, R) |
|
| 7 |
The Hit (2005, Unrated) |
|
| 8 |
Set It Off (1996, R) |
|
| 9 |
Obsessed (2009, PG-13) |
|
| 10 |
Bad Boys II (2003, R) |
|
| 11 |
Mo' Money (1992, R) |
|
| 12 |
A Low Down Dirty Shame (1994, R) |












