My Favorite Movies


  fb198604240's Rating My Rating
1
Just Married (2003,  PG-13)
2
Freaky Friday (2003,  PG)
3
Black Hawk Down (2001,  R)
4
Navy Seals (1990,  R)
5
Private Benjamin (1980,  R)
6
Flags of Our Fathers (2006,  R)
7
The Marine (2006,  PG-13)
8
Home Room (2003,  R)
9
Cheaper by the Dozen 2 (2005,  PG)
10
A Glimpse of Hell (2001,  PG-13)
11
My Big Fat Greek Wedding (2002,  PG)
12
We Were Soldiers (2002,  R)
13
The Notebook (2004,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments