My Favorite Movies
| fb200302279's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
I Am Legend (2007, PG-13) |
|
| 2 |
P.S. I Love You (2007, PG-13) |
|
| 3 |
Because I Said So (2007, PG-13) |
|
| 4 |
Evan Almighty (2007, PG) |
|
| 5 |
Cloverfield (2008, PG-13) |
|
| 6 |
Flyboys (2006, PG-13) |
|
| 7 |
Awake (2007, R) |
|
| 8 |
No Reservations (2007, PG) |
|
| 9 |
The Terminal (2004, PG-13) |
|
| 10 |
Chicago (2002, PG-13) |
|
| 11 |
Bleacher Bums (2002, Unrated) |
|
| 12 |
Rent (2005, PG-13) |
|
| 13 |
Swing Vote (2008, PG-13) |













