Share this List

Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies

  fb214602569's Rating My Rating
1
Blood Diamond (2006,  R)
Click to Rate
2
Crash (2004,  R)
Click to Rate
3
Diary of a Mad Black Woman (2005,  PG-13)
Click to Rate
4
Friday After Next (2002,  R)
Click to Rate
5
Hotel Rwanda (2005,  PG-13)
Click to Rate
6
Napoleon Dynamite (2004,  PG)
Click to Rate
7
Next Friday (2000,  R)
Click to Rate
8
Superbad (2007,  R)
Click to Rate
9
The 40-Year-Old Virgin (2005,  R)
Click to Rate
10
The Pursuit of Happyness (2006,  PG-13)
Click to Rate
11
White Chicks (2004,  PG-13)
Click to Rate
12
Without A Paddle (2004,  PG-13)
Click to Rate
13
Menace II Society (1993,  R)
Click to Rate
14
School Daze (1988,  R)
Click to Rate
15
Higher Learning (1994,  R)
Click to Rate
16
Mike Epps: Inappropriate Behavior (2005,  Unrated)
Mike Epps: Inappropriate Behavior 5.0 Stars
I CAN WATCH THIS MOVIE OVER, AND, OVER, AND OVER AND STILL LMAO!!!!
Click to Rate

Comments (0)

Post a comment

Recent Comments