My Favorite Movies


  fb23605848's Rating My Rating
1
Equilibrium (2002,  R)
Equilibrium
Best gun movie
2
Armageddon (1998,  PG-13)
3
Madagascar (2005,  PG)
4
Finding Nemo (2003,  G)
5
Saw II (2005,  R)
6
Saw III (2006,  R)
7
The Illusionist (2006,  PG-13)
8
The Incredibles (2004,  PG)
9
300 (2007,  R)
300
Bad ass movie. Pure action and violence...very enteraining.
10
Eurotrip (2003,  R)
11
The Goonies (1985,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments