My Favorite Movies


  fb2610940's Rating My Rating
1
Death Race 2000 (1975,  R)
2
The Curse of El Charro (2005,  Unrated)
3
The Slime People (1962,  Unrated)
4
Squirm (1976,  R)
5
The Butcher Boy (1998,  R)
6
Donnie Darko (2001,  R)
7
Everything is Illuminated (2005,  PG-13)
8
Young Sherlock Holmes (1985,  PG-13)
9
The Night Before (1988,  PG-13)
10
2046 (2005,  R)
11
Kinky Boots (2006,  PG-13)
12
Schizopolis (1996,  Unrated)
13
Army of Darkness (1993,  R)
14
Master of the Flying Guillotine (1977,  R)
15
Full Metal Jacket (1987,  R)
16
Save The Green Planet (2005,  Unrated)
17
Invincible Obsessed Fighter (1983,  Unrated)
18
Heathers (1988,  R)
19
Adaptation (2002,  R)
20
Clue (1985,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments