My Favorite Movies
| fb286301696's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Halloween (1978, R) |
|
| 2 |
Cinema Paradiso (Nuovo Cinema Paradiso) (1988, R) |
|
| 3 |
But I'm A Cheerleader (2000, R) |
|
| 4 |
Casablanca (1943, PG) |
|
| 5 |
Dirty Dancing (1987, PG-13) |
|
| 6 |
Better Than Chocolate (1999, Unrated) |
|
| 7 |
Legally Blonde (2001, PG-13) |
|
| 8 |
10.5 (2004, Unrated) |
|
| 9 |
Loving Annabelle (2006, Unrated) |
|
| 10 |
Selma, Lord, Selma (1999, Unrated) |
|
| 11 |
Camp (2003, PG-13) |
|
| 12 |
Goldfinger (1964, PG) |












