My Favorite Movies
| fb286800186's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Akira (1988, R) |
|
| 2 |
Ninja Scroll (1995, Unrated) |
|
| 3 |
Kôkaku kidôtai (Ghost in the Shell) (Shell Mobile Force) (1996, R) |
|
| 4 |
Transformers (2007, PG-13) |
|
| 5 |
Tale of Two Sisters (1989, R) |
|
| 6 |
Kung Fu Hustle (2005, R) |
|
| 7 |
Shaolin Soccer (2002, PG-13) |
|
| 8 |
Initial D (1999, Unrated) |
|
| 9 |
2002 (2001, Unrated) |
|
| 10 |
Moving Targets (1998, Unrated) |
|
| 11 |
Goddess of Mercy (2004, Unrated) |











