My Favorite Movies
| fb35904779's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Notebook (2004, PG-13) |
|
| 2 |
Garden State (2004, R) |
|
| 3 |
Love Actually (2003, R) |
|
| 4 |
The New Guy (2002, PG-13) |
|
| 5 |
El Chupacabra (2003, R) |
|
| 6 |
When Harry Met Sally (1989, R) |
|
| 7 |
Sleepless in Seattle (1993, PG) |
|
| 8 |
Sideways (2004, R) |
|
| 9 |
An Affair to Remember (1957, Unrated) |
|
| 10 |
Grizzly Man (2005, R) |
|
| 11 |
Knocked Up (2007, R) |
|
| 12 |
27 Dresses (2008, PG-13) |
|
| 13 |
The Holiday (2006, PG-13) |
|
| 14 |
Sex and the City (2008, R) |
|
| 15 |
Revenge of the Nerds (1984, R) |














