My Favorite Movies


  fb38912314's Rating My Rating
1
August Rush (2007,  PG)
2
Rent (2005,  PG-13)
3
Moulin Rouge (1952,  Unrated)
4
Fantasia (1940,  G)
5
Happy Feet (2006,  PG)
6
X-Men (2000,  PG-13)
7
Schindler's List (1993,  R)
8
Bram Stoker's Dracula (1992,  R)
9
Clash of the Titans (1981,  PG)
10
Along Came Polly (2004,  PG-13)
11
The Land Before Time (1988,  G)
12
Phantom of the Opera (1943,  Unrated)
13
Apocalypto (2006,  R)
14
Amadeus (1984,  R)
15
Immortal Beloved (1994,  R)
16
The Illusionist (2006,  PG-13)
17
To the Ends of the Earth (1948,  Unrated)
18
Gangs of New York (2002,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments