My Favorite Movies


  fb42200677's Rating My Rating
1
Mr. Holland's Opus (1995,  PG)
2
Batman (1989,  PG-13)
3
We Are Marshall (2006,  PG)
4
August Rush (2007,  PG)
5
The Dark Knight (2008,  PG-13)
6
Chasing Amy (1997,  R)
7
Dogma (1999,  R)
8
Batman Begins (2005,  PG-13)
9
Bruce Almighty (2003,  PG-13)
10
Mallrats (1995,  R)
11
Rent (2005,  PG-13)
12
Evan Almighty (2007,  PG)
13
Gridiron Gang (2006,  PG-13)
14
The Condemned (2007,  R)
15
Two Tickets to Paradise (2006,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments